|
29 березня 2021 року;
10:27
Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 29 березня.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 267 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні ПЛР-тестувань не проводили.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
Одужали від коронавірусу: 21 житель обласного центру, 1 з м. Олександрія та стільки ж з Гайворонського, Добровеличківського та Новгородківського районів, 4 з Благовіщенського району, а також по 2 жителів з Кропивницького та Маловисківського районів.
Нa Кіровогрaдщині за добу медики не зафіксували летальних випадків COVID-19.
Наразі на COVID-19 хворіють 3521 житель області, 3164 – лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.
Зайнятість ліжок хворими становить 34 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 39 %.
357 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:
Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 25 тяжких хворих: 18 - в обласній лікарні, 1- в Центральній міській лікарні, 1- в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, 3 - в Олександрійській міській лікарні, 2- в Добровеличківській ЦРЛ.
Наразі 1050 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 655 вільних.
![]() |
![]() |
©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.