Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

28 січня 2021 року; 17:00

26 пунктів імунізації від COVID-19 діятимуть у Кіровоградській області

Згідно з логістичним сценарієм імунізації населення проти COVID-19, департамент охорони здоров’я ОДА визначив 26 локацій під пункти щеплення. Про це під час пресконференції повідомив очільник департаменту Олег Рибальченко сьогодні, 28 січня.

«Імунізація буде проводитися на базі медзакладів. Однак в окремих приміщеннях. Ми не будемо поєднувати потоки охочих зробити щеплення від коронавірусної хвороби з іншими пацієнтами», – наголосив Олег Рибальченко.

Він додав, що пункти імунізації будуть оснащені необхідним обладнанням для повного циклу.

Нагадаємо, щоб отримати імунітет від COVID-19 необхідно зробити два щеплення з різницею у два тижні. Всього дві дози.

Як уже повідомлялося, 10 мобільних бригад доставлятимуть вакцину від коронавірусу у райони Кіровоградщини.



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.