|
28 січня 2021 року;
17:00
Згідно з логістичним сценарієм імунізації населення проти COVID-19, департамент охорони здоров’я ОДА визначив 26 локацій під пункти щеплення. Про це під час пресконференції повідомив очільник департаменту Олег Рибальченко сьогодні, 28 січня.
«Імунізація буде проводитися на базі медзакладів. Однак в окремих приміщеннях. Ми не будемо поєднувати потоки охочих зробити щеплення від коронавірусної хвороби з іншими пацієнтами», – наголосив Олег Рибальченко.
Він додав, що пункти імунізації будуть оснащені необхідним обладнанням для повного циклу.
Нагадаємо, щоб отримати імунітет від COVID-19 необхідно зробити два щеплення з різницею у два тижні. Всього дві дози.
Як уже повідомлялося, 10 мобільних бригад доставлятимуть вакцину від коронавірусу у райони Кіровоградщини.
![]() |
![]() |
©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.