Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

23 березня 2021 року; 09:00

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 23 березня: 57 захворіли, 64 одужали, 2 померли

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 23 березня.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 321 ПЛР-тестування, в обласній лікарні- 53. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 439 ІФА-тестувань та 753 досліджень на антиген.

Випадки COVID-19 зареєстрували:

двадцять у м. Кропивницькому;

десять у м. Олександрія;

чотири у м. Знам'янка;

один у м. Світловодськ;

шість у Бобринецькому районі;

два у Вільшанському районі;

один у Гайворонському районі;;

один у Долинському районі;

три у Знам'янському районі;

один у Компаніївському районі;

чотири у Кропивницькому районі;

один у Маловисківському райооні;

один у Новгородківському районі;

один у Новоукраїнському районі;

один в Олександрійському районі.

Одужали від коронавірусу: 9 жителів обласного центру, 14 з м. Олександрія та стільки ж з Добровеличківського району, по 5 з м. Знам'янка та Вільшанського району, 3 в м. Світловодськ та стільки ж в Новомиргородському районі, 7 з Компаніївського району, а також по 1 жителю з Кропивницького, Маловисківського, Новоархангельського та Петрівського районів.

Нa Кіровогрaдщині за добу медики зафіксували 2 летальні випадки COVID-19. Йдеться про 76-річну та 82-річну жінок з обласного центру.



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.