Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

23 лютого 2021 року; 09:00

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 23 лютого: 19 захворіли, 19 одужали, 3 померли

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 23 лютого.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 247 ПЛР-тестувань, 242 ІФА-тестування, 293 дослідження на антиген, в обласній лікарні - 23 ПЛР-тестування.

Випадки COVID-19 зареєстрували:

сім у м. Кропивницькому;

п'ять у м. Олександрія

два в Бобринецькому районі;

один у Долинському районі;

один у Компаніївському районі;

один у Кропивницькому районі;

два в Олександрійському районі.

Одужали від коронавірусу 3 жителів обласного центру, 1 з м. Знам'янка та стільки ж з Новоукраїнського, Олександрійського, Онуфріївського та Світловодського районів, а такаж 2 з Гайворонського району, 4 в Долинському районі та 5 з Новомиргородського району.

Нa Кіровогрaдщині за добу медики зафіксували три летальних випадки COVID-19. Йдеться про 73-річного чоловіка з Олександрівського району, 44-річного чоловіка із Новомиргородського району та 65-річного чоловіка з обласного центру.

Наразі на COVID-19 хворіють 2081 житель області, 1946 – лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Зайнятість ліжок хворими становить 12,9 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 14,9 %.

135 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 35;

Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 36;

Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 12;

Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 14;

Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 7;

Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 16;

Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 15.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 8 тяжких хворих: 7 - в обласній лікарні, 1- в Центральній міській лікарні.

Наразі 1050 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 915 вільних.



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.