Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

21 вересня 2021 року; 08:20

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 21 вересня: 15 осіб захворіло, 12 одужало, 3 летальних випадки

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 21 вересня.

За минулу добу провели 364 ПЛР-тестування. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 50 досліджень ІФА та 299 дослідження на антиген.

Випадки COVID-19 зареєстрували:

у Кропивницькому районі - 8 випадків (Кропивницька ТГ - 6, Соколівська ТГ - 2);

в Олександрійському районі - 5 випадків (Олександрійська ТГ - 4, Приютівська ТГ - 1);

у Новоукраїнському районі - 2 випадок (Добровеличківська ТГ - 2).

Одужали від коронавірусу:

6 жителів Кропивницького району (Кропивницька ТГ - 5, Долинська ТГ - 1);

2 жителя Олександрійського району (Олександрійська ТГ - 2);

4 житель Новоукраїнського району (Новоархангельська ТГ - 3; Новомиргородська ТГ - 1).

За минулу добу зареєстрували 3 летальних випадки: померла 60-річна жінка з Кропивницького району (Олександрівська ТГ) та два чоловіка віком 60 і 75 років з Олександрійського району (Олександрійська ТГ, Приютівська ТГ).



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.