|
21 вересня 2021 року;
08:20
Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 21 вересня.
За минулу добу провели 364 ПЛР-тестування. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 50 досліджень ІФА та 299 дослідження на антиген.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
у Кропивницькому районі - 8 випадків (Кропивницька ТГ - 6, Соколівська ТГ - 2);
в Олександрійському районі - 5 випадків (Олександрійська ТГ - 4, Приютівська ТГ - 1);
у Новоукраїнському районі - 2 випадок (Добровеличківська ТГ - 2).
Одужали від коронавірусу:
6 жителів Кропивницького району (Кропивницька ТГ - 5, Долинська ТГ - 1);
2 жителя Олександрійського району (Олександрійська ТГ - 2);
4 житель Новоукраїнського району (Новоархангельська ТГ - 3; Новомиргородська ТГ - 1).
За минулу добу зареєстрували 3 летальних випадки: померла 60-річна жінка з Кропивницького району (Олександрівська ТГ) та два чоловіка віком 60 і 75 років з Олександрійського району (Олександрійська ТГ, Приютівська ТГ).
![]() |
![]() |
©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.