Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

18 березня 2021 року; 09:40

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 18 березня: 149 захворіли, 39 одужали, 1 людина померла

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 18 березня.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 827 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні- 27. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 441 ІФА-тестування та 703 досліджень на антиген.

Випадки COVID-19 зареєстрували:

Одужали від коронавірусу: 33 жителів обласного центру, 2 з м. Олександрія та 4 в Добровеличківському районі.

Нa Кіровогрaдщині за добу медики зафіксували 1 летальний випадок COVID-19. Йдеться про 57-річну жінку з м. Олександрія.

Наразі на COVID-19 хворіють 2634 жителя області, 2399 – лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Зайнятість ліжок хворими становить 22,4 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 25,5 %.

235 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 18 тяжких хворих: 13 - в обласній лікарні, 1- в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, 2 - в Олександрійській міській лікарні, 2- в Добровеличківській ЦРЛ.

Наразі 1050 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 840 вільних.

З початку вакцинації в області щепилися 2122 жителів, за добу- 260.

У чергу на вакцинацію від COVID-19 вже записалися 3874 жителя області, за добу - 131.



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.