|
18 березня 2021 року;
09:40
Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 18 березня.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 827 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні- 27. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 441 ІФА-тестування та 703 досліджень на антиген.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
Одужали від коронавірусу: 33 жителів обласного центру, 2 з м. Олександрія та 4 в Добровеличківському районі.
Нa Кіровогрaдщині за добу медики зафіксували 1 летальний випадок COVID-19. Йдеться про 57-річну жінку з м. Олександрія.
Наразі на COVID-19 хворіють 2634 жителя області, 2399 – лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.
Зайнятість ліжок хворими становить 22,4 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 25,5 %.
235 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:
Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 18 тяжких хворих: 13 - в обласній лікарні, 1- в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, 2 - в Олександрійській міській лікарні, 2- в Добровеличківській ЦРЛ.
Наразі 1050 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 840 вільних.
З початку вакцинації в області щепилися 2122 жителів, за добу- 260.
У чергу на вакцинацію від COVID-19 вже записалися 3874 жителя області, за добу - 131.
![]() |
![]() |
©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.