Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

17 лютого 2022 року; 14:30

Під апаратами ШВЛ знаходиться 23 жителі Кіровоградщини

На Кіровоградщині під апаратами штучної вентиляції легень знаходиться 23 жителі області. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко.

«У закладах охорони здоров’я, визначених для лікування хворих на коронавірус, перебуває 307 осіб. На жаль, 23 особи знаходиться під апаратами ШВЛ. Загалом за весь час карантину в області було зареєстровано 42 279 випадків захворювання. Зараз 6660 людей знаходиться на лікуванні в області і це найбільша чисельність з початку пандемії», - повідомив Олег Рибальченко.



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.