Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

15 листопада 2021 року; 16:30

На Кіровоградщині 57 хворих на коронавірус знаходяться в реанімації

На Кіровоградщині 57 хворих на коронавірус знаходяться в реанімації. Вього ліжок інтенсивної/реанімаційної терапії у медзакладах області – 79.

Про це під час брифінгу розповіли директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко та головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Надія Оперчук повідомила, що наразі на COVID-19 хворіють 3466 жителів області, 3113 – лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Зайнятість ліжок хворими становить 44,1%, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 52,6 %.

Про ситуацію у госпітальних базах розповів Олег Рибальченко. Він зазначив, що 353 стаціонарні ліжка у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 108;

Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 113;

Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 41;

Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 45;

Добровеличівська КНП Добровеличівської селищної ради – 46;

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 40 тяжких хворих: 29 - в обласній лікарні, 1 в Центральній міській лікарні міської ради м. Кропивницького, 3 в Олександрійській міській лікарні, 5 в обласному клінічному госпіталі та 2 в Добровеличівській КНП.

Наразі 800 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 379 вільних.



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.