|
14 лютого 2022 року;
16:00
По програмі президента «Велике будівництво» у Кіровоградській обласній дитячій лікарні відремонтують інфекційне відділення, корпус № 6 та харчоблок. Про це повідомила голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.
«Цей об’єкт є пріоритетним на поточний рік. Щороку в закладі кваліфіковану медичну допомогу отримують 10-11 тисяч маленьких пацієнтів.
Лікарня побудована у 1915 році, тому зараз вона потребує невідкладного проведення реконструкції», - зазначила очільниця області.
У департаменті капітального будівництва Кіровоградської ОДА розповіли, що планується: заміна внутрішніх інженерних мереж, заміна віконних та дверних блоків, внутрішні опоряджувальні роботи приміщень, придбання медичного обладнання, меблів і інвентарю та придбання технологічного обладнання для харчоблоку.
На даний момент уже почалися роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації.
![]() |
![]() |
©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.