Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

12 лютого 2021 року; 12:30

Імунізація від коронавірусу проходитиме у п'ять етапів – Рибальченко

Першими у Кіровоградській області вакцинуватимуть медиків. Загалом вакцинація від COVID-19 пройде у п'ять етапів. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко.

«Спочатку вакцинацію пройдуть медики, які працюють безпосередньо із хворими на COVID-19, працівники мобільних бригад, що будуть проводити вакцинацію, потім працівники екстренної медичної допомоги та лабораторного центру. Цей перелік визначило Міністерство охорони здоров’я»,– зазначив Олег Рибальченко.

Посадовець додав, загалом процес імунізації проходитиме у 5 етапів:

- вакцинація людей із критичним рівнем інфікування розвитку COVID-19 і тих, які виконують критичну функцію відповідності на пандемію (медпрацівники, військовослужбовці);

- вакцинація людей із дуже високим рівнем інфікування і тих, хто надає медичні послуги (люди, які є в групі ризику за віком, і медпрацівники);

- з високим ризиком інфікування і тих, які виконують функції з підтримання безпеки і життєдіяльності країни;

- вакцинація людей із підвищеним ризиком інфікування та тих, які виконують функції з підтримання безпеки і життєдіяльності країни;

- вакцинація інших категорій населення, які не входять в число пріоритетних груп.

Як повідомлялось раніше, для першої хвилі імунізації Кіровоградська область має більше 15 тис. осіб груп ризику.



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.