Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

12 лютого 2021 року; 09:00

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 12 лютого: 12 захворіли, 34 одужали, 2 померли

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 12 лютого.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 306 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні – 12.

Випадки COVID-19 зареєстрували:

два у м. Кропивницькому;

два в м. Олександрія;

один у Благовіщенському районі;

один у Добровеличківському районі;

один у Кропивницькому районі;

один у Новоукраїнському районі;

три в Олександрійському районі;

один у Петрівському районі.

Одужали від коронавірусу 6 жителів обласного центру, 3 у м. Олександрія, 2 жителів з Благовіщенського району та стільки ж з Вільшанського району, 18 у Добровеличківському районі, а також по 1 з Бобринецького, Олександрівського та Світловодського районів.

Нa Кіровогрaдщині зафіксували 2 летальні випадки COVID-19. Йдеться про 58-річного чоловіка з Голованівського району та 49-річного чоловіка з м. Кропивницький.



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.