|
1 лютого 2022 року;
10:00
На Кіровоградщині триває і набирає обертів реконструкція реконструкція шляхопроводу у селищі Знам’янка Друга на маршруті М-30 в рамках програми Президента «Велике будівництво».
Вже змонтовано 52 балки з 74-х і роботи не зупиняються. Сьогодні мостобудівельники влаштовують опалубку під монолітну плиту та продовжують монтаж балок. Паралельно триває заготівля матеріалів для влаштування насипу.
Шляхопровід повністю видозміниться та збільшиться в рази – з 54-х метрів до 210 метрів завдовжки. Він стане безпечнішим та повністю відповідатиме сучасним навантаженням та будівельним нормам, з облаштованою пішохідною зоною та освітленням.
Відновити рух планується вже наприкінці травня.
![]() |
![]() |
©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.