Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

Кіровоградщина лідирує в Україні за кількістю одужавших від коронавірусу


У Кіровоградській області 57% людей, інфікованих на коронавірус, вже одужали. За даними Центру громадського здоров’я, це найвищий показник в Україні.
Про це повідомив голова ОДА Андрій Балонь сьогодні, 12 травня.
«На Кіровоградщині 243 мешканців вже побороли хворобу. Серед них шестеро дітей і 99 медпрацівників. Ще 162 людей наразі продовжують лікування. Із їх числа – 103 інфікованих мають стан ближчий до задовільного й знаходяться вдома, а 59 перебувають на госпіталізації», – зазначив Андрій Балонь.
Згідно інформації Центру громадського здоров’я, у трійку лідерів з найвищою часткою одужання від COVID-19 входить також Вінницька область із показником 53% і Херсонська область із показником 49%.

опубліковано 12.05.2020



     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.