Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

06 липня 2020 року; 10:00

У Кропивницькому від коронавірусу померла 69-річна жінка

У Кропивницькому зафіксували ще один смертельний випадок від COVID-19.

Про це проінформував керівник департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко сьогодні, 6 липня.

«На жаль, від ускладнень, спричинених коронавірусом, померла 69-річна кропивничанка. Жінка працювала молодшою сестрою в кабінеті УЗД в обласній лікарні. Висловлюємо слова співчуття рідним», - пояснив Олег Рибальченко.

За словами посадовця, в обласному центрі виявили ще один новий випадок захворювання на COVID-19. Інфікувалась 79-річна мешканка. Наразі вона перебуває на госпіталізації в Центральній міській лікарні.

Також зареєстрували одужання від коронавірусу. Хворобу поборола 47-річна жінка.


     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.