Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації






Гаряча телефонна лінія голови Кіровоградської обласної державної адміністрації







Перейти на нову версію сайту

Сергій Кузьменко про теплопостачання у Кропивницькому

Реагуючи на заяву ВАТ "Кіровоградгаз" про відключення від газопостачання двох теплогенеруючих підприємств обласного центру за борги, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на апаратній нараді звернувся до керівництва міста Кропивницького:
– Фінансові відносини і з НАК "Нафтогаз України" – це зона вашої відповідальності. У ваших повноваженнях знайти порозуміння із підприємством, яке забезпечує газом місто, і знайти компроміси в питаннях оплати.
Разом з цим, Сергій Кузьменко підкреслив, що багато роботи для вирішення зазначеного проблемного питаннях міською радою Кропивницького вже зроблено: прийнято усі рішення для виконання постанови Кабінету Міністрів України і умов для отримання номінацій від постачальника природного газу. Проте, потрібно довести до логічного завершення усі ці заходи, зокрема, провести переговори, щоб забезпечити жителів обласного центру теплом.
– Якщо на якомусь етапі вам потрібна буде наша допомога – звертайтеся, будемо допомагати, – зазначив голова облдержадміністрації.
Сергій Кузьменко також застеріг керівництво ВАТ "Кіровоградгаз" від прийняття рішень, які не мають економічного підґрунтя, а переходять у розряд політичних.
– Я не дозволю створювати в області на рівному місці проблеми і загрози спокійному життю мешканців Кропивницького чи інших міст, – наголосив очільник облдержадміністрації.


     


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний формат:

  A-   A   A+




krm.pdf

АНОНСИ

АКТУАЛЬНО
ГРОМАДЯНАМ

КОНКУРСИ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ
Прозорість і підзвітність











©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.