|
10 лютого 2022 року;
15:00
У Знам’янці Другій тривають підготовчі роботи по влаштуванню підпірної стіни нульової опори. Реконструкція шляхопроводу ведеться в рамках програми Президента України «Велике будівництво».
Щоденно бригади мостобудівельників фактично з нуля зводять нову, міцну та сучасну споруду, яка є однією з ключових на цій трасі. Вже влаштовано щебеневу основу та проведено бетонування фундаменту підпірної стіни.
Спочатку стару конструкцію повністю розібрали, вивезли земляні насипи і розпочали влаштування нових опор. Наразі всі 11 опор готові і триває влаштування мостових балок.
Відкрити рух транспорту планують вже наприкінці травня. Допоки ж водії мають користуватися об'їздним маршрутом через селище Олександрівка.
![]() |
![]() |
©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.