04 квітня 2023 року; 13:00

Увага конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2023 році (далі – Премія).

Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

На здобуття Премії висуваються оригінальні книжкові видання (далі – видання) видані українською мовою протягом останніх трьох років в Україні.

Видання, висунуті на здобуття премії, мають бути змістовними та видані на високому естетичному, художньому та поліграфічному рівні.

Висунення видань на здобуття Премії здійснюється авторами (співавторами) виданих творів, видавництвами, видавничими організаціями, редакціями періодичних видань, громадськими організаціями, творчими спілками, літературно-мистецькими об’єднаннями, закладами вищої освіти, бібліотечними та науковими установами.

Для участі у відборі на здобуття Премії подаються до Інституту політико-правових та релігійних досліджень в електронному вигляді наступні матеріали:

заявка на висунення твору на здобуття Премії;

видання у трьох примірниках (або видання в електронному вигляді з підтвердженням його оприлюднення у форматі PDF), що висувається на здобуття Премії;

розширена анотація видання;

творча характеристика автора (співавторів) виданого твору;

обґрунтування висунення видання на здобуття премії.

Матеріали разом із заявкою направляються на е-адресу Інституту institute2014@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «Премія «Київська книга року», а також оригінали вищезазначених документів разом з виданням у друкованому вигляді в 3-х примірниках на поштову адресу Інституту: 03150, м.Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3.

Прийом видань здійснюється з 20 лютого 2023 року по 01 серпня 2023 року. Оголошення переможців – 24 серпня 2023 року.

Додаткову інформацію з даного питання можна переглянути за посиланням: www.facebook.com/institute2015.