Перелік депутатських фракцій
Кіровоградської обласної ради п'ятого скликання

Станом на 1 серпня 2006 року

Депутатська фракція “Блок Юлії Тимошенко”

1. Альба Віктор Якович
2. Андрєєв Віктор Іванович
3. Бегун Аліна Петрівна
4. Березкін Станіслав Семенович
5. Бобрусенко Анатолій Григорович
6. Бондар Світлана Василівна
7. Бублик Володимир Олександрович
8. Вінницький Василь Михайлович
9. Гранатова Ольга Арсентіївна
10. Гросул Анатолій Георгійович
11. Дануца Олександр Володимирович
12. Дем'янюк Володимир Миколайович
13. Добрянський Ігор Анатолійович
14. Журавльов Віталій Володимирович
15. Згривець Федір Іванович
16. Кайдаш Юрій Анатолійович
17. Карандєєв Юрій Вікторович
18. Ковальський Василь Степанович
19. Колісниченко Роман Миколайович
20. М'ятович Валерій Павлович
21. Малик Андрій Ігорович
22. Монашок Микола Дмитрович
23. Надєждін Михайло Володимирович
24. Несін Олег Григорович
25. Окаєвич Віктор Петрович
26. Перевознік Анатолій Володимирович
27. Погрібний Віктор Олексійович
28. Резнік Василь Васильович
29. Рубець Михайло Іванович
30. Соколенко Сергій Іванович
31. Соловчук Іван Михайлович
32. Сябренко Геннадій Петрович
33. Таран Віталій Віталійович
34. Тарасов Володимир Іванович
35. Тучков Віталій Васильович
36. Усенко Олег Йосипович
37. Фіголь Ірина Володимирівна
38. Чемерис Наталія Іванівна
39. Чорноіваненко Олександр Анатолійович
40. Шевчук Микола Тодорович
41. Шкуренкова Людмила Леонідівна
42. Шмигаль Ігор Павлович
43. Жулинський Іван Федорович

Уповноважений представник фракції - Окаєвич Віктор Петрович

Депутатська фракція “Партії Регіонів”

1. Ковальчук Микола Михайлович
2. Компанієць Василь Олександрович
3. Марон Іван Едуардович
4. Корнюша Олександр Петрович
5. Волканов Вадим Анатолійович
6. Онул Микола Леонідович
7. Ляхов Олексій Вікторович
8. Шаров Олександр Федорович
9. Давиденко Людмила Вадимівна
10. Котляренко Анатолій Володимирович
11. Бусел Віктор Миколайович
12. Ткаченко Олег Володимирович
13. Романюк Тамара Борисівна
14. Чудний Олександр Васильович
15. Бугаєнко Василь Васильович
16. Шелест Станіслав Анатолійович
17. Краснощоченко Тетяна Іванівна
18. Карплюк Михайло Миколайович

Уповноважений представник фракції - Ткаченко Олег Володимирович

Депутатська фракція “Наша Україна”

1. Яриніч Володимир Іларіонович
2. Громовий Віктор Володимирович
3. Клочек Григорій Дмитрович
4. Левицька Ліана Анатоліївна
5. Ревенко Анатолій Дмитрович
6. Кришко Олександр Володимирович
7. Максімов Сергій Миколайович
8. Петрушевський Петро Григорович
9. Черниш Вадим Олегович
10. Мягкий Андрій Вікторович
11. Гончар Валерій Олександрович
12. Беззубов Олександр Миколай ович

Уповноважений представник фракції - Черниш Вадим Олегович

Депутатська фракція Народної партії

1. Литвин Юрій Олексійович
2. Райкович Андрій Павлович
3. Черновол Михайло Іванович
4. Кузьменко Анатолій Іванович
5. Фурманов Ігор Олександрович
6. Крившенко Олександр Геннадійович
7. Владов Іван Васильович
8. Зубаха Володимир Степанович
9. Ніверчук Олександр Миколайович
10. Харченко Любов Михайлівна

Уповноважений представник фракції - Райкович Андрій Павлович

Депутатська фракція “За справедливість”

1. Арсірій Володимир Вікторович
2. Коваленко Віктор Васильович
3. Голобородько Валентина Дмитрівна
4. Безтака Анатолій Петрович
5. Еш Володимир Юрійович.
6. Чуйко Микола Борисович.
7. Білоус Людмила Павлівна
8. Гавриленко Олександр Анатолійович

Уповноважений представник фракції - Гавриленко Олександр Анатолійович

Депутатська фракція комуністів

1. Бабій Володимир Данилович
2. Заточна Ольга Іванівна
3. Огирь Володимир Іванович
4. Наконечний Микола Теофанович
5. Мошнягул Всеволод Васильович
6. Харламов Олександр Володимирович
7. Щербина Віктор Михайлович

Уповноважений представник фракції - Щербина Віктор Михайлович